Loading…

‘Hiqini duart nga Kosova’ parulla befasuese në ndeshjen Shqipëri – Francë

  • 17/11/2019 | 22:47

‘Hiqini duart nga Kosova’ parulla befasuese në ndeshjen Shqipëri – Francë

Në ndeshjen Shqipëri – Francë për kualifikime Euro 2020, që po luhet në stadiumin e sapoinauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën.

Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin “Air Albania” thuhet “Hiqini duart nga Kosova”.

Nuk dihet se kujt specifikisht po ia kërkojnë tifozët shqiptarë që t’i heqin duart nga Kosova.

Grupe të tifozëve nga Kosova përcjellin gjithmonë ndeshjet e Shqipërisë. Sot në përballje me Francën, tifozët kosovarë kanë pasur edhe parulla të tjera.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë