Loading…

Historia e ‘dashurisë’ mes Donaldit dhe Beatrix, Bora bën veprimin e papritur

  • 29/11/2021 | 23:46

Historia e ‘dashurisë’ mes Donaldit dhe Beatrix, Bora bën veprimin e papritur

Donaldi dhe Bora kanë lënë peng statusin e tyre nëse janë të lidhur ose jo.


Derisa javë më parë Bora kishte shkuar ta surprizonte Semin në Big Brother Vip ajo ishte përballur edhe me Donaldin, ku shkëmbyen një puthje e cila u bë virale kudo në rrjetet sociale.

Ani pse të dy janë deklaruar se pa dalë Donaldi jashtë lidhja e tyre mbetet kështu peng, as bashkë e as të ndarë.

Mirëpo, gjërat kanë filluar të ndryshojnë dhe të marrin krejt tjetër kahje, sidomos pas daljes së Semit që i rrinte mbi kokë Donaldit duke e mbrojtur Borën.

Dita-ditës është vënë re një afirmitet i madh mes Donaldit dhe Beatrix, kjo ka tërheqë vëmendjen e të gjithëve jo vetëm të publikut por edhe të banorëve brenda shtëpisë.

Nga kjo histori e dashurisë nëse mund ta quajmë kështu, ka përfunduar e prekur edhe vet Bora Zemani.

Moderatorja e dashur shqiptare dje është shfaq me varësen e Donaldit që ia dhuroi për tre vjetorin e lidhjes, kurse sonte ajo nuk ka preferuar ta mbajë në qafë.

Mbase i ka ngelur hatri, e kjo me plot të drejtë apo?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë