Loading…

Historia e flamurit shqiptar (Video)

  • 04/03/2017 | 21:44

Historia e flamurit shqiptar (Video)

Cila është historia e flamurit kombëtar shqiptar?


 

Rrënjët dhe betejat që e përfshinë, trashëgimia, vështirësitë e gjithçka tjetër që nuk mundi t’i marrë identitetin e lashtë.

Të gjitha këto i mësoni në dokumentarin prej 36 minutësh të përgatitur nga TopChannel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë