Loading…

HIT: Shikoni Luka Modric’in të bërë tap nga alkooli (Video)

  • 15/07/2017 | 19:38

HIT: Shikoni Luka Modric’in të bërë tap nga alkooli (Video)

Një person që duket kopje e yllit të Real Madridit dhe ekipit kombëtar të Kroacisë, Luka Modric, e që veshur mbanë fanellën e përfaqësueses me numër 10 shihet të ketë kaluar në një gjendje të rëndë nga teprimi me alkool, shkruan gazetametro.net.

Duke pasur për bazë famën e kroatit, është e kuptueshme se kjo video, tashmë është bërë hit në internet.

I shtrirë në një karrige sozia e yllit të Realit të Madridit, mezi mbahet, i mundur nga teprimi me alkool.

Më interesantja në këtë mes është, ngjashmëria shumë me madhe e këtij personi me Modricin. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë