Loading…
Hiti i ri: Vucic shahet keq nga një i huaj
  • 10/09/2018 | 09:57

Hiti i ri: Vucic shahet keq nga një i huaj

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nuk është se pëlqehet edhe aq shumë në Serbi.


Madje, gjatë ndeshjes së famshme Serbi – Shqipëri, kur është shpalosur droni, një serb u bë hit pasi doli para kamerës në transmetim live duke përditur “Vuçiq është homoseksual”.

E një gjë të ngjashme e bëri edhe një i huaj, i shtyer nga disa serbë.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë