Loading…

Holandezët rrahin shqiptarin, ai vrapon drejt policëve për të shpëtuar

  • 26/05/2022 | 08:39

Holandezët rrahin shqiptarin, ai vrapon drejt policëve për të shpëtuar

Një ngjarje ka ndodhur mbrëmë në pedonalen e Tiranës, ku tifozët holandezë kanë sulmuar një shqiptar.


Në video shihet se si shqiptari është sulmuar nga një grup personash dhe më pas ka rendur drejt policëve për të shpëtuar.

Situata në  ishte e tensionuar, ndërsa forca të shumta policie janë shpërndarë në zonat më problematike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë