Loading…

Horoskopi ditor, 15 tetor 2021

  • 14/10/2021 | 19:11

Horoskopi ditor, 15 tetor 2021

Dashi

Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

Demi

Dashuria sot dhe nesër mund të favorizohen. Mos shtyni asgjë deri të Dielën. Sa i përket punës, një lajm i rëndësishëm është rrugës.

Binjakët

Hëna është e favorshme: nga data 28 gjërat do të përmirësohen. Sa i përket punës, ndiheni të nënvlerësuar, por mos kini frikë: së shpejti do të shëroheni.

Gaforrja

Sot dhe nesër jeni shumë nervoz, lehtë mund ta humbni durimin. Edhe në frontin e punës, disa kontraste janë të mundshme. Mundohuni të shmangni polemikat!

Luani

Paqja kthehet në dashuri, veçanërisht nëse jeni në takim me një person të lindur nën shenjën e Peshores. Çiftet në krizë duhet të bëjnë një zgjedhje. Në frontin e punës, keni disa probleme financiare.

Virgjëresha

Ditë të shkëlqyera për dashurinë dhe ata që kanë qenë beqarë për disa kohë tani do të mund të përjetojnë emocione të veçanta. Sa i përket punës, patjetër që keni më shumë qëndrueshmëri.

Peshorja

Hëna është në shenjën tuaj të zodiakut. Nëse doni ta hidhni veten kokë e këmbë në një histori dashurie, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, ju keni disa kohë që po përpiqeni të ndryshoni diçka.

Akrepi

Ditë interesante për ndjenjat. Të Shtunën dhe të Dielën Hëna është në shenjën tuaj: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë. Sa i përket punës, në fund të vitit disa ekuilibra të pasigurt mund të lëkunden.

Shigjetari

Mundohuni të shmangni argumentet në dashuri dhe përpiquni të gjeni një marrëveshje. Për sa i përket punës, kjo është një ditë e rëndësishme. Por mos jini të pasigurt dhe shumë të nxituar!

Bricjapi

Disa probleme në dashuri, por gjithçka do të zgjidhet nesër. Sa i përket punës, ata që punojnë në kontakt me publikun janë të favorizuar.

Ujori

Nga nëntori, njohuritë që keni marrë mund të bëhen të rëndësishme. Sa i përket punës, ju jeni pak të lodhur dhe të pavendosur.

Peshqit

Situata e përgjithshme pozitive për ndjenjat. Sa i përket punës, qëndroni të qetë dhe përpiquni të mos nxitoheni. Mundohuni të kurseni, keni pasur shumë shpenzime për shtëpinë dhe makinën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë