Loading…

Horoskopi ditor, 2 korrik 2020

  • 01/07/2020 | 19:08

Horoskopi ditor, 2 korrik 2020

Çdo shenjë e horoskopit ka diçka që duhet të mësojë për t’u përmirësuar, por edhe për të lehtësuar veten. Këto janë disa nga këshillat:


Dashi: Si shenjat më të nxituara të horoskopit, Dashi duhet të kuptojë që qetësia është një virtyt i cili do t’ju shërbejë shumë.

Demi: Me shijen e tyre të rafinuar bëjnë mirë të kujtojnë që ka njerëz përreth që duhen ndihmuar ndaj dhe mund të ulin pak shpenzimet e tepërta.

Binjakët: Qetësia dhe paqja janë dy nga gjërat që për Binjakët është shumë e vështirë t’i kenë njëherësh, por do të ishte shumë mirë sikur të mundoheshin.

Gaforrja: Janë shumë të zotët për të krijuar mure mbroJtëse për të ndaluar personat e padëshiruar.Por shpesh herë duhet të lejojnë miqtë të qëndrojnë pranë tyre.

Luani: E duan shumë veten aq sa harrojnë që të ndajnë dashurinë! Kini kujdes sepse dhe dashuria është reciproke.

Virgjëresha: Janë shumë perfeksioniste, aq sa nuk tolerojnë asnjë kaos në jetën e tyre. Kuptojeni që jeta është një rrëmujë e bukur ndaj dhe duhet të toleroni nga pak.

Peshorja: Është e vërtetë që shihni anën e mirë të çdo situate, por kjo duhet të jetë një ndihmë që ju të bëni zgjedhje më të lehta dhe jo të mendoheni kaq shumë!

Akrepi: Shenja që mban mëri më shumë se të gjitha, ndonjëherë duhet t’i lini gjërat të shkojnë. Në këtë mënyrë do të liroheni nga pesha e madhe që mbani.

Shigjetari: Është një shenjë e zgjuar dhe e ndershme, por ndonjëherë mendimet duhet të thuhen pak më butë dhe qetë, kështu askush nuk do t’ju mbajë mëri për mendimet tuaja të sinqerta.

Bricjapi: Punë punë dhe vetëm punë nuk është githmonë diçka e mirë për biznesin tuaj, ndaj dhe duhet pak hapsirë për “Lojrat”

Ujori: Dhe pse dallohen si shenja më e shkëlqyer dueht që ndonjëherë të jenë më të përulur dhe me këmbë në tokë.

Peshqit: Duhet t’i kushtojnë më shumë rëndësi vetes dhe qëllimeve që kanë dhe më pak personave përqark tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë