Loading…

Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

  • 25/11/2021 | 19:38

Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

Dashi

Nëse keni çështje për të përballuar këto ditë lidhur me partnderin/en, duhet të dini se karakteri do t’ju bëjë shumë punë. Nuk duhet t’ia thoni medoemos të vërtetën në fytyrë. Beqarët do realizojnë disa takime, por duhet të presin edhe ca kohë për të ndryshuar statusin. Financat do jenë të mira.

Demi

Dita mund t’ju nisë çuditshëm, sidomos në dashuri, por kjo nuk duhet t’ju ndalë. Përkundrazi do t’ju japë një marsh më shumë për të vazhduar me organizmin tuaj. Beqarët do kenë plotë mundësi për aventura kalimtare të cilat do i shfrytëzojnë. Në planin financiar yjet do ndikojnë pozitivisht.

Binjakët

Më në fund do të kuptoni se cila do të jetë rrjedha e punëve tuaja, ku do t’ju çojnë dhe çfarë mund të bëni më pas. Do të ndiheni të çliruar. Kjo gjë do t’i japë pozitivitet edhe jetës suaj private. Beqarët nuk duhet të fillojnë një lidhje bazuar mbi gënjeshtra sepse do vuajnë. Buxheti do ekuilibrohet.

Gaforrja

Nëse po kërkoni të largoni pak mënjanë rutinën që ju ka pushtuar gjatë këtyre ditëve në jetën tuaj në çift, e rëndësishme është që të organizoni diçka me partnerin/en dhe ti kushtoni momente relaksi njeri-tjetrit. Beqarët do kenë njohje të reja, por nuk do ndjehen gati për të hedhur hapa. Në planin financiar yjet do jenë në anën tuaj.

Luani

Dita juaj sot do të jetë e qetë, por do të kalojë shpejt. Padyshim kjo do t’ju mërzisë, sepse argëtimi do të përfundojë shpejt, por më në fund do të çlodheni, sidomos kur në krahun tuaj qëndron personi juaj i zemrës. Beqarët do jenë tërheqës dhe do marrin propozime nga shumë persona. Në planin financiar s’do keni probleme.

Virgjëresha

Nëse vërtet nuk do të doni të merrni përgjegjësitë që ju takojnë, atëherë më parë duhet të konsultoheni edhe me partnerin/en për këtë çështje. Beqarët do kenë takime të veçanta dhe shumë shpejt do bëhen çift. Financat do jenë mirë, nëse vazhdoni me këtë menaxhim.

Peshorja

Për të sotmen duhet të informoheni dhe të jeni thuajse të sigurt se gjithçka do të shkojë mirë. Gjithsesi mos u vononi shumë. Zgjidhni rrugën më të sigurt si për veten ashtu edhe për partnerin/en. Beqarët nuk do e shprehin dot dashurinë dhe ka rrezik të mbeten vetëm. Buxheti do jetë i mirë.

Akrepi

Mbase keni humbur shumë nga koha që keni kaluar pas ëndrrave të munguara, të cilat nuk mundët të realizoni, por asnjëherë nuk është vonë. Mbështetuni te njeriu juaj i zemrës dhe do ja dilni me sukses. Beqarët nuk do jenë ende gati të sakrifikojnë lirinë e tyre. Në planin financiar priten probleme të mëdha.

Shigjetari

Tani duhet t’i jepni dorën së shkuarës! Pranoni ato që nuk kanë ndodhur dhe përpiquni të bëni diçka të mirë për marrëdhënien tuaj të tashme. Beqarët as që do mendojnë për dashurinë, pasi kanë gjëra më të rëndësishme. Në planin financiar do keni disa probleme të vogla.

Bricjapi

Dyshimet tuaja në këtë ditë mund të zbehen papritur, të paktën në momentin kur do të gjeni mënyrën për të mbajtur distancë me partnerin/en që do t’ju ndikojë dhe që nuk do të jeni objektiv. Beqarët duhet të jenë të matur dhe jo të bëjnë çdo gjë që ju kërkohet. Financat do duan më shumë përkujdes.

Ujori

Puna po jua “merr frymën”, por gjithsesi ky fakt nuk duhet t’ju ndalojë të argëtoheni dhe të gjeni kohë edhe për partnerin/en. Thjesht duhet të jeni shumë të shpejtë për të vënë në veprim propozimet tuaja. Beqarët nuk ndihen dhe aq mirë dhe nuk do pranojnë të dalin në takime. Financat do stabilizohen.

Peshqit

Mbase i keni marrë shumë seriozisht disa këshilla ose kritika, duke i lënë të shkojnë disa momente shumë të rëndësishme. Për të mos u stresuar më, duhet t’ia nisni aty ku e keni lënë, gjithmonë me mbështetjen e partnerit/es. Beqarët do i shprehin hapur pëlqimet e tyre sot. Me financat tregoni kujdes me shpenzimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë