Loading…

Horoskopi ditor, 26 tetor 2021

  • 25/10/2021 | 19:39

Horoskopi ditor, 26 tetor 2021

Dashi

Duhet të sforcoheni që të silleni në mënyrë sa më origjinale sot. Nuk duhet të përsërisni veten sepse kjo gjë nuk do t’i pëlqejë partnerit. Beqarët duhet të tregohen të arsyeshëm sepse nëse veprojnë kuturu do vuajnë më pas. Në planin financiar do jeni euforik falë rritjes së të ardhurave.

Demi

Ditë sensuale dhe e mbushur me momente të veçanta do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një marrëdhënie. Do ndiheni gjatë gjithë kohës mirë. Beqarët lajmet që do të marrin nga larg mund t’i kushtëzojnë shumë jetën. Në mbrëmje do të merrni një mesazh të rëndësishëm nga dikush. Gjendja e financave do vijë duke u përmirësuar.

Binjakët

Një buzëqeshje më shumë do t’ju ndihmojë të çani në një rrugë që duket shumë e vështirë lidhur në marrëdhënien tuaj me partnerin. E keni marrë shumë me qejf këtë eksperiment dhe gjithçka do shkojë mirë. Beqarët do vazhdojnë ende të thurin ëndrra, sepse në realitet nuk do kenë asnjë ndryshim. Në planin financiar duhet të ndiqni strategji strikte që mos të përballeni me probleme.

Gaforrja

Lini disi mënjanë shprehjen e zymtë që keni marrë këto ditë lidhur me marrëdhënien tuaj në çift. Ju bën mirë të dilni dhe të argëtoheni me partnerin duke mos menduar për zënkat që keni pasur. Beqarët do dashurohen kokë e këmbë me një person dhe nuk do e mendojnë dy herë lidhjen. Në planin financiar nuk pritet asgjë e papritur falë menaxhimit të kujdesshëm.

Luani

Gjërat mund të vështirësohen shumë sot në marrëdhënien tuaj në çift dhe ju nuk do të dini se cilin drejtim të merrni. Mundohuni të mos i shfaqni ato që po mendoni. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme dhe pa ndonjë takim impresionues. Në planin financiar duhet të tregoni kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha

Për një moment do të mendoni se jeni shumë me fat, ndërsa më vonë do t’ju duket se gjithçka është rrënuar përpara jush. Mos u tregoni kaq dramatikë me veten, gjithçka që po përjetoni në marrëdhënien tuaj në çift do të jetë kalimtare. Beqarët do preferojnë aventurat për këtë ditë dhe për fat të mirë mundësitë do jenë të pafundme. Me shpenzimet tregohuni të arsyeshëm.

Peshorja

Partneri do kujdeset që t’ua bëjë ditën të bukur sot ju që jeni në një lidhje dhe të përjetoni momente mjaft emocionuese. Beqarët duhet të mos i gjykojnë gjithmonë të tjerët, sepse duhet ta dini se dhe ju gjykoheni nga ata. E rëndësishme është që të përqendroni të gjitha energjitë në punën tuaj. Buxheti do jetë i qëndrueshëm.

Akrepi

Gjithçka mund të ndryshojë nga momenti në moment sot për ju që jeni në një lidhje dashurie. Por nëse qëndroni të palëkundur në pikësynimet tuaja, ju nuk do të prekeni nga këto ndryshime. Beqarët duhet të mendohen mirë dhe jo të pranojnë me sy mbyllur ftesat. Në planin financiar keni kohë që po hasni disa vështirësi, kërkoni ndihmë për ta kaluar situatën.

Shigjetari

Mos lejoni që mbarëvajtja e ditës tuaj të varet nga persona që nuk kanë aspak të drejtë të vendosin për rrjedhën e problemeve tuaja. Gjithçka që po kaloni në çift ju takon vetëm ju të dyve ta diskutoni dhe të gjeni një zgjidhje. Beqarët do e shijojnë pafund vetminë dhe as që do kenë plane për të ndryshuar statusin. Në planin financiar do dini çfarë hapash të hidhni.

Bricjapi

Keni një parandjenjë të çuditshme sot. Mos u ndikoni prej saj sepse mund të lini pa realizuar një pjesë të rëndësishme të planeve tuaja që keni organizuar me partnerin. Beqarët nuk do kërkojnë asgjë me ngulm, por do i marrin gjërat ashtu si do i vijnë. Në planin financiar duhet të tregoheni të kujdesshëm.

Ujori

Nuk po arrini të zotëroni diçka që keni ditë që po e kërkoni dhe që është shumë pranë jush. Përdorni të gjitha mundësitë për t’ia arritur qëllimit tuaj. Për ata që janë në një lidhje dita do të fillojë e mirë dhe gjithçka do të kalojë e qetë. Ndërsa beqarët do kenë një ditë intensive dhe të mbushur me takime.

Peshqit

Një seri ngjarjesh do t’ju bëjë të pranoni ato gjëra që më përpara i keni kundërshtuar me forcë në lidhje me partnerin. Pra, nuk duhet të flisni asnjëherë para kohe, por mendojni gjërat më parë. Beqarët duhet të përfitojnë sa të mundin nga ftesat që do ju bëhen se jo gjithmonë ndodh kështu. Në planin financiar do dini gjatë gjithë kohës si të veproni.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë