Loading…

Horoskopi ditor, 6 janar 2022

  • 05/01/2022 | 18:58

Horoskopi ditor, 6 janar 2022

Dashi
KonFIgurimi i yjeve do jete i mire për jetën sentimentale te të dashuruarve. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene me e bukur dhe me e veçante se ndonjëherë me pare. Beqareve do ju ndryshoje jeta si me magji. PërFItoni nga gjithçka. Ne planin FInanciar do ju duhet te merrni vendime me rëndësi te madhe ne mënyrë qe situata me ne fund te stabilizohet.

Demi
Priten ngjarje te rëndësishme sot ne jetën tuaj ne çift. Do i mendoni gjera me seriozisht dhe do pranoni me ne fund te bëni disa zgjedhje. Beqaret do kenë mundësi për takime, por nuk do e kenë aspak te thjeshte te marrin vendime. Le t’i marrin gjerat me ngadalë. Për te përmirësuar FInancat mos i mbani shpresat tek te afërmit, por gjeni një zgjidhje vete.

Binjaket
Partneri do kujdeset ne çdo moment qe t’iu beje te ndiheni sa me mire sot dhe ne disa raste mund edhe te sakriFIkoje. Mbrëmja ka për te qene edhe me fantastike. Beqaret nuk do dine si ta bëjnë për vete një person dhe ka rrezik te mbeten me statusin qe kane. Me shpenzimet tregohuni te kujdesshëm sepse po FIlluan problemet nuk do kenë te reshtur.

Gaforrja
Dite e animuar ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do ndieni kënaqësi dhe nuk do doni te shkëputeni asnjë çast nga partneri. Beqaret do rimendojne për një dashuri te hershme dhe mund te afrohen serish me ata persona. Gjendja e FInancave do jete delikate dhe do kërkojë me tepër përkujdes se çdo gjë tjetër.

Luani
Dite e mbrojtur nga yjet do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do ndieni ne çdo moment pa menduar për te ardhmen e largët. Beqaret nuk do kenë shume fat ne dashuri dhe është e kote edhe qe te mundohen. Me shpenzimet duhet te tregoheni te arsyeshëm edhe sikur gjendja te jete e mire.

Virgjeresha
Do ketë përmirësime te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin do jete e shkëlqyer. Do ja hapni zemrën njeri-tjetrit për gjithçka. Beqaret as qe do mendojnë për dashurinë sepse nuk do kenë as kohe dhe as durim. Buxheti do jete i paqëndrueshëm dhe gjithçka për shkak te pamaturisë qe keni treguar se fundmi. Ndryshoni strategjinë e menaxhimit sa me pare.

Peshorja
Dite tërësisht e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Pas përpjekjeve te bëra për te ruajtur qëndrueshmërinë, me ne fund do merrni frytet. Beqare do preferojnë vetëm te argëtohen dhe nuk do mendojnë për lidhje serioze. Për këtë gjë mundësitë do jene akoma me te mëdha. Financat do i mbani gjithë kohës nen kontroll. Bravo për maturinë.

Akrepi
Do i jepni me shume prioritet se asnjëherë me pare sot jetës tuaj ne çift. Do e kaloni ne vend te dyte familjen vetëm e vetëm qe marrëdhënia me partnerin te jete sa me e mire. Beqaret duhet te tregohen te duruar nëse duan te gjejnë personin e duhur. ne planin FInanciar duhet te këshilloheni gjithë kohës me specialistet para se te hidhni hapa. Ne te kundërt do keni probleme.

Shigjetari
Mos u tregoni ne asnjë moment agresive sot ju qe jeni ne një lidhje pasi mund te keni probleme te njëpasnjëshme me pas dhe do ndiheni vërtet keq. Beqaret do kenë vetëm flirtime momentale, asgjë me shume sesa aq. Dashuritë e mëdha do vijnë me vone. Buxheti do ekuilibrohet me shpejt nga sa e mendonit dhe kjo fale një ndihme te majme qe do iu japin te afërmit.

Bricjapi
Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot dhe nuk do ndiheni aspak te qete. Edhe gjerat me te vogla mund t’iu acarojnë pa mase. beqaret do tregohen te arsyeshëm dhe nuk do nxitohen për ta ndryshuar statusin e tyre. Ne planin FInanciar do dini t’i bëni me kujdes llogarite dhe do ruani një ekuilibër. Situata do jete përgjithësisht me e mire se disa dite me pare.

Ujori
Do keni kon×ikte te njëpasnjëshme sot me partnerin tuaj dhe asnjeri nuk do hape rruge për asnjë moment. Po vazhduat kështu do i jepni fund gjithckaje. Beqaret nuk do e kenë mendjen tek dashuria, por do ju ndodhe papritur diçka e paimagjinueshme. Ne planin FInanciar do keni probleme te mëdha për shkak te impulsivitetit. Shume shpejt do gjendeni ne situata tmerrësisht delikate.

Peshqit
Duke qene se ambienti yjor do jete tejet i paqëndrueshëm, do jeni gjithë kohës dyshues ju te dashuruarit dhe nuk do mund te qëndroni dot te qete. Beqaret duhet te re×ektojnë disa here para se te marrin vendime ne mënyrë qe te mos zhgënjehen. Ne planin FInanciar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Ndihmesa e familjareve do jete e çmuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë