Loading…

Horoskopi ditor, 6 prill 2021

  • 05/04/2021 | 21:14

Horoskopi ditor, 6 prill 2021

Dashi

Do të dini se si të krijoni një atmosferë argëtuese dhe relaksuese përreth jush … një oazë i vërtetë paqeje për miqtë dhe familjen. Nëse jeni të dashuruar, partneriteti për dy do të jetë i përsosur nga çdo këndvështrim. Nëse keni një zemër të lirë, hijeshia juaj do të jetë absolutisht e parezistueshme dhe do bëjë për vete të gjithë.

Demi

Kjo nuk është koha për të bërë strategji në bazë të parave ose karrierës. Në sektorin e punës duhet të dëshmoni se vërtet e meritoni atë pozicion që ju është besuar.

Binjakët

Binjakët nuk do të kenë dëshirë të shpenzojnë energji për zgjidhjen e problemeve të dikujt tjetër. Do të keni fat në një takim që do të zhvilloni gjatë ditës. Mbrëmjen rekomandohet ta shpenzoni me familjen dhe të dhuroni sa më shumë dashuri.

Gaforrja

Risi në dashuri, veçanërisht për ata që sapo kanë mbyllur një histori. Një marrëveshje e mirë mund të lindë me një njohje të re, por është ende herët të thuhet. Edhe për beqarët mund të jetë koha e duhur, por peshoni gjithçka përpara se të merrni ndonjë vendim.

Luani

Vitaliteti juaj duket se ka pësuar një rënie të lehtë dhe kjo për shkak të Merkurit dhe Marsit që janë në një orbitë jo shumë të favorshme. Megjithatë, nuk përjashtohen momente magjike në planin sentimental.

Virgjeresha

Do të keni ndikime të shkëlqyera nga yjet për projektet që keni. Momentet e argëtimit do jua bëjnë ditën më të bukur. Ju keni aftësinë të lini pas problemet dhe të merrni jetën ashtu siç vjen. Do keni një marrëdhënie të fortë dashurie.

Peshorja

Atmosfera e kësaj dite nuk do të jetë shumë pozitive. Duhet të jeni më të kujdesshëm në raportet me njerëzit e ndjeshëm. Ky është një moment ballafaqimi. Mund të jeni të detyruar të përballeni me situata të pakëndshme. Megjithatë do të jeni në gjendje që të merrni vendimin e duhur edhe nën presion, duke i dhënë një kthesë pozitive jetës tuaj.

Akrepi

Dita nesër mund t’ju çojë deri në absurditet. Luhatshmëria që mbizotëron ju shqetëson dhe ju bën të merrni vendime të nxituara, gjë që mund të ketë efektin e kundërt me atë që dëshironi. Vazhdoni me shumë planifikim dhe mendim që të mos dështoni.

Shigjetari

Bëni kujdes me date 6 Prill 2021 nga dikush që flet shumë, por bën pak. Sado interesantë të duken, mund të jenë duke fshehur diçka dhe është detyra juaj që t’i bëni të thonë të vërtetën. Nëse përballë keni një mik, përpiquni që ta ndihmoni për të kuptuar se nuk ka nevojë të mbrohet gjatë gjithë kohës.

Bricjapi

Do të korrni një sukses të rëndësishëm sa i takon sferës profesionale. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të vijuar me angazhimet e rëndësishme, të cilat premtojnë sukses.

Ujori

Venusi premton një ditë të gëzuar. Mendoni vetëm për të sotmen, lëreni pas atë që do të vijë më vonë. Neptuni do t’iu sjellë shumë fat me financat. Gjithsesi mirë është të mos ndërmerrni shumë rreziqe dhe të mos bëni shumë shpenzime.

Peshqit

Në dashuri do të ketë më pak probleme. Do të ndiheni më të qetë pasi Hëna nuk do të jetë më kundër. Edhe në punë, mund të ketë zhvillime interesante dhe bashkëpunime të reja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë