Loading…
Horoskopi ditor, 7 gusht 2018
  • 06/08/2018 | 23:37

Horoskopi ditor, 7 gusht 2018

Ky është horoskopi për ditën e martë, 7 gusht 2018.


Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

DASHI

Kjo e martë parashikohet një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Sot do të zbuloni kënaqësinë e miqësisë së vjetër që e kishit lënë pak mënjanë. Me pak vështirësi do të zgjidhni një problem ekonomik ndërkohë që në punë gjërat duken mirë.

DEMI

Në këtë ditë të gjithë do kenë besim tek juve. Ata që ju rrethojnë do gjejnë zgjidhjen te ju. Do të dëgjoni biseda emocionale. Në aspektin profesional do ta shikoni të ardhmen me pikëpyetje por kini besim te vetja, gjithçka rregullohet.

BINJAKËT

Sot do të jetë një ditë e mirë edhe pse mund të ketë tentative nga dikush për ta prishur atë. Do ta shmangni tensionin sot dhe do ta përballoni ditë më shumë harmoni. Në ambientin e punës do të përjetoni kënaqësi për arritjet tuaja personale.

GAFORRJA

Një ditë mjaft e mirë për juve. Sot do të keni një energji psikofizike dhe do të përballeni me çdo vështirësi pa ndihmën e askujt. Në punë shmangni kontradiktat dhe vini në jetë idetë tuaja.

LUANI

Këshilla për juve sot është se duhet të merrni përgjegjësi dhe të jeni më konkretë. Financat tuaja do të jenë konstante. Në dashuri do të jeni të lumtur dhe gjërat e vogla do t’ju kënaqin shumë këtë ditë.

VIRGJËRESHA

Juve keni disa pasiguri brenda vetes. Duhet të vendosni se çfarë do të bëni për çështje të caktuara, sidomos në ambientin e punës. Ne aspektin e ndjenjave nëse jeni vetëm duhet t’i përkushtoheni më shumë argëtimit.

PESHORJA

Dikush ju ka nën vëzhgim. Juve do të përpiqeni t’i shpëtoni kontrollit të dikujt. Në ambientin e punës nuk duhet të jeni agresivë me një koleg që nuk ju pëlqen. Ruani qetësinë pasi gjithçka do të kalojë.

AKREPI

Sot nuk ndiheni fort mirë. Nëse doni të shmangni një diskutim largoni tensionin që ju rrethon. Në punë do të organizoheni mirë. Në dashuri do të interesoheni për një person që keni njohur së fundi.

SHIGJETARI

Sot do të kaloni një ditë të mirë. Jeni duke jetuar një moment të kënaqshëm dhe ky moment pozitiv do të ndikojë në planet për të ardhmen. Në ambientin e punës do të jeni shumë bindës. Vazhdoni kështu!

BRICJAPI

një ditë me shumë pasiguri për juve kjo e sotmja. Do të ndiheni emotivë në çdo aspekt. Në aspektin e ndjenjave ditën do ta kaloni pranë partnerit dhe kjo do t’ju japë më shumë siguri.

UJORI

Nuk është një ditë fort e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Diçka do t’ju bëjë nervozë, por duhet të ruani qetësinë për të mos prishur punë në aspektin profesional. Në dashuri një keqkuptim do ta prishë ditën por tregohuni të duruar dhe flisni me partnerin/en.

PESHQIT

Juve ndjeni nevojën për ndryshime. Në këtë fazë, do të ndjeni nevojën për të marrë përvoja të reja. Në vend të punës, do të kërkoni mundësi të reja apo një punë të re. Vlerësoni opsionet që mund të keni.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë