Loading…

Horoskopi ditor, e diel 26 dhjetor 2021

  • 26/12/2021 | 08:22

Horoskopi ditor, e diel 26 dhjetor 2021

Dashi: Nuk përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të ardhmen.


Demi: Në dashuri, çdo sqarim mund të adresohet të dielën. Në punë mos u përmbani dhe kërkoni të drejtat tuaja.

Binjakët: Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës. Në punë keni nevojë që të dilni nga një lojë e keqe ku ju kanë futur.

Luani: Në dashuri do të ketë takime mjaft emocionuese, mos e lini veten të kapur të papërgatitur. Nga ana tjetër në punë, kënaqësitë janë rrugës.

Virgjëresha: Koha e mirë për dashuri me Hënën në shenjë. Në punë, megjithatë lajmet po vijnë, bëhuni gati!

Peshorja: Në dashuri në datat 29 dhe 30 Hëna do të jetë në shenjë, mund të fitoni një sfidë. Nga ana tjetër në punë do ju duhet të përballeni me disa shpenzime të shumta.

Akrepi: Në dashuri sot do të jetë e lehtë të humbni durimin, vëmendjen. Nga ana tjetër në punë gjërat do të jenë të organizuara në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shigjetari: Nëse jeni të interesuar për një person sot përpiquni t’i afroheni. Në punë keni shumë ide në mendje, por vetëm një do të jetë e duhura.

Bricjapi: Në dashuri duhet të ndaloni dhe të reflektoni, mos u pushtoni nga furia e këtyre ditëve. Në punë jini të vendosur, kjo është koha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Ujori: Në dashuri, kundërshtimi i Hënës rekomandon kujdes. Nga ana tjetër në punë përpiquni të mos e teproni.

Peshqit: Në dashuri duhet t’i kushtoni vëmendje çështjeve të pazgjidhura ekonomike. Në punë, nga ana tjetër, hezitoni para se të jepni përgjigje të rëndësishme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë