Loading…

Horoskopi ditor, e hënë 18 nëntor 2019

  • 17/11/2019 | 23:12

Horoskopi ditor, e hënë 18 nëntor 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë 18 nëntor 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë, transmeton Gazeta Metro.

Dashi

Kjo ditë do ju gjejë fitimtarë dhe gati për tu përballur me sfida të rëndësishme. Gjetja e sigurisë në vete dhe intuita e mirë do ju ndihmojë që të keni sukses në punë. Takimet janë mjaft të favorshme, por bëni mirë që të mos lodheni shumë.

Demi

Do të ndiheni disi nën humor dhe të ngarkuar negativisht. Nuk keni marrë lajme të rëndësishme dhe kjo monotoni do të nisë të ndihet e rëndë. Në punë do ju duhet të arrini në strategji të vlefshme veprimi.

Binjakët

Do të keni mundësi që të merrni rezultate mbresëlënëse, por për këtë gjë do ju duhet që të përvishni mëngët dhe të bëni ndonjë sakrificë të vogël, sa i takon shpenzimeve. Çdo sforcim do të shpërblehet, por horoskopi i kësaj të hëne ju fton që të jeni të kujdesshëm në dashuri.

Gaforrja

Kjo fillim javë do të jetë e shoqëruar me momente relaksi dhe paqeje, pas një jave shumë të trazuar. Do të jeni më të komunikueshëm dhe duke folur, çdo paqartësi do të zhduket.

Luani

Në dashuri nuk duhet të hezitoni, pasi njeriu juaj i zemrës në këto momente pretendon më shumë vëmendje nga ana juaj. Tregohuni të kujdesshëm nëse nuk jeni të vendosur për një projekt i cili ju ha shumë kohë.

Virgjëresha

Ky është një moment shumë i mirë për të forcuar një histori të re dashurie. Do të keni mundësi që të ndiheni të lirë dhe të shpreheni hapur lidhur me ndjenjat tuaja. Në punë do të keni mundësi të mira për të përfunduar marrëveshje mjaft të favorshme.

Peshorja

Do të arrini që të përmbyllni me sukses çdo bashkëpunim i cili ju ka acaruar dhe nervozuar. Bëni kujdes ndaj tensioneve që keni pasur me njeriun e zemrës, pasi mund të reagoni ashpër ndaj të papriturave të vogla.

Akrepi

Ky është një moment shumë i mirë për të treguar potencialin që keni, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri do të keni ende rezerva, gjë që nuk do ju lejojë që të jetoni aventura të reja emocionuese.

Shigjetari

Kjo e hënë do të favorizojë lumturinë dhe qetësinë. Nga ana tjetër do të merrni konfirmime të cilat i prisni prej kohësh, dhe kjo gjë do ju bëjë më euforik se kurrë. Bëni kujdes veç me ndonjë shpenzim më shumë.

Bricjapi

Ju pret një fillim javë premtuese, e mbushur me pritshmëri të shumta lidhur me një rol të ri që do ju bëj të ndioheni më të vlefshëm. Bëni mirë që të mos rrëmbeheni, por të qëndroni me këmbë në tokë.

Ujori

Tashmë do të ndiheni më të relaksuar, ndonëse vështirësitë nuk do të mungojnë. Do të arrini që të menaxhoni të gjitha detyrat tuaja, dhe në fund të ditës do të mbusheni me frymë, shkruan noa.al. Po ashtu do të arrini që të konsolidoni të gjitha raportet.

Peshqit

Nuk jeni të fokusuar maksimalisht në punën tuaj. Mundohuni që të rigjeni stabilitetin në raportin në çift, sidomos nëse gjatë javëve të fundit jeni përballur me tensione. Horoskopi i kësaj të hëne ju fton që të jeni të kujdesshëm në mënyrën tuaj të të shprehurit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë