Loading…

Hoti nesër në mëngjes mbledh ministrat e Qeverisë, nuk dihet se çfarë do të diskutohet

  • 22/11/2020 | 19:22

Hoti nesër në mëngjes mbledh ministrat e Qeverisë, nuk dihet se çfarë do të diskutohet

Qeveria e Kosovës nesër do të mbaj mbledhjën e rradhës, që pritet të nis nga ora 08:30, shkruan Gazeta Metro.


Zyra e kryeministrit përmes një njoftimi për media njofton se ministrat e Qeverisë Hoti do të mblidhen nesër.

Mbledhja pritet që të fillojë në ndërtesën e Qeverisë, nga ora 08:30.

Në njoftim nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në mbledhjen e nesërme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë