Loading…

Hoti: Nuk do të garoj për kryetar të Prishtinës

  • 03/04/2017 | 13:40

Hoti: Nuk do të garoj për kryetar të Prishtinës

Ministri i Financave, Avdullah Hoti, në një konferencë për mediae ka mohuar kandidimin e tij për kryetar të Prishtinës.


“Nuk është e vërtetë se do të kandidohem për kryetar të Prishtinës. Ka brenda partisë kandidatë më të mirë. Unë e kam një detyre si Ministër i Financave” ka thënë Hoti, shkruan Zëri.

Ndryshe, emri i Hotit është përmendur shumë së fundmi se mund të jetë kandidati nga radhët e LDK-së, për t’ia rikthyer kryeqytetin kësaj partie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë