Loading…

Hoti për letrën e Biden, ju kam paralajmëruar: Kur i ke miqtë e fortë, vera të dera

  • 07/02/2021 | 12:06

Hoti për letrën e Biden, ju kam paralajmëruar: Kur i ke miqtë e fortë, vera të dera

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, ka komentuar letrën që Presidenti amerikan i ka dërguar, Aleksandër Vucic, duke i kërkuar njohjen e Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Hoti ka falënderuar Presidentin amerikan, ndërsa ka shtuar se ka kishte paralajmëruar një gjë të till.

“Kur i ke miqtë e fortë … vera te dera.Ju kam paralajmëruar!”, ka shkruar Hoti në Facebook.

Postimi i plotë:

“Kur i ke miqtë e fortë … vera te dera.
Ju kam paralajmëruar!
Faleminderit Presidenti Biden!”, ka shkruar Hoti në Facebook./gazetametro.net

Kur i ke miqtë e fortë … vera te dera.
Ju kam paralajmëruar!

Faleminderit President Biden!
🇺🇲

Posted by Avdullah Hoti on Sunday, February 7, 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë