Loading…

Hoti: Vetëm fitorja jonë i siguron Kosovës frymëmarrje të lirë

  • 09/06/2017 | 21:08

Hoti: Vetëm fitorja jonë i siguron Kosovës frymëmarrje të lirë

Avdullah Hoti, kandidat për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA pak para se të fillojë heshtja zgjedhore ka shprehur bindjen e tij se ky koalicion do të jetë fituesi i zgjedhjeve të parakohshme të 11 qershorit.


Sipas Hotit, kjo fitore është e nevojshme që ta bëjnë “çkapjen e shtetit”.

“Ne do t’i fitojmë këto zgjedhje. Ne na duhet një fitore e madhe, për ta çkapur shtetin. Për t’i çuar në opozitë kapësit e saj. Vetëm fitorja jonë i siguron Kosovës frymëmarrje të lire”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë