Loading…

Hoxha: E ardhmja e Kosovës e ka një numër 134

  • 08/02/2021 | 15:22

Hoxha: E ardhmja e Kosovës e ka një numër 134

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Sejdi Hoxha, ka vizituar Poklekun e Ri, ku prezantuan platformën e rimëkëmbjes, shkruan Gazeta Metro.


Hoxha, prezantoi platformën e PDK’së e cila ngrit pagën minimale në sektorin privat nga 170 në 300 euro.

‘’ Në Poklek të Ri, prezantuam platformën e rimëkëmbjes e cila ngritë pagën minimale në sektorin privat nga 170 në 300 euro, e cila ngritë pagat për 30% për të gjithë punonjësit e sektorit publik, e cila thellon reformat në shëndetësi dhe arsim.

E ardhmja e Kosovës e ka një Nr. 134’’, shkroi Hoxha./gazetametro.net

Në Poklek të Ri, prezantuam platformën e rimëkëmbjes e cila ngritë pagën minimale në sektorin privat nga 170 në 300…

Posted by Sejdi Hoxha on Sunday, 7 February 2021

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë