Loading…
Hoxha për shqiptarët: Haram me i fut në varre ata që thonë se feja e shqiptarit … (Video)
  • 06/08/2017 | 18:50

Hoxha për shqiptarët: Haram me i fut në varre ata që thonë se feja e shqiptarit … (Video)

Një nga hoxhallarët në Kosovë thotë se është haram edhe të futen në varreza ata që i përmbahen rregullit: Feja e Shqiptarit është shqiptaria.

Irfan Salihu thotë se ata “krejt çoj te shkijet”.

“Edhe nëse është nanë e babë i yti, ti nuk ke të bësh më të agjë”, shprehet ai gjatë një ligjërate.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë