Loading…

Hoxhaj dënon sulmin në Turqi

  • 01/01/2017 | 09:19

Hoxhaj dënon sulmin në Turqi

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka dënuar sulmin në Stamboll përmes një postimi në Twitter.


Hoxhaj ka  shprehur ngushëllime për popullin dhe qeverinë turke, shkruan gazetametro.net

Ndryshe, të paktën 35 persona kanë vdekur dhe 40 janë lënduar pas sulmit terrorist në klubin e natës Reina në Stamboll, natën e Vitit të Ri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë