Loading…

Hoxhaj: I mbajmë premtimet (Foto)

  • 08/06/2017 | 16:18

Hoxhaj: I mbajmë premtimet (Foto)

Kandidati për deputet nga koalicioni “PAN”, Enver Hoxhaj, ka uruar  dy fituesit e finales së Ligës së Kampionëve, Hajrim Hasani dhe Blend Katana.


Më këtë rast Hoxhaj ka shkruar se ata i mbajnë premtimet.

“I mbajmë premtimet. Sot ua dhurova personalisht dy fituesve që kanë qëlluar rezultatin e finales së Ligës së Kampionëve, Hajrim Hasani dhe Blendi Katana fanellat e Përfaqësueses së Kosovës me numrin 5. Urime” ka shkruar në facebook Hoxhaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë