Loading…

Hoxhaj ironizon me vizitën e Jeremiqit në Kosovë, e quan turist

  • 03/03/2017 | 17:21

Hoxhaj ironizon me vizitën e Jeremiqit në Kosovë, e quan turist

Vizita në Kosovë e kandidatit për president të Serbisë, Vuk Jeremiq, është marrë si me humor nga ministri për Punë të Jashtme në Kosovë Enver Hoxhaj.


Ky i fundit përmes një publikimi në rrjetin social Twitter, ka ironizuar duke e quajtur Jeremiqin turist, pasi ai i bëri një vizitë Patrikanës në Pejë.

“Shpresoj që Jeremiqi të jetë kënaqur me vizitën e tij turistike në Kosovë, me diellin dhe me pamjet e trashëgimisë kulturore të Kosovës. Numri i turistëve nga Serbia po rritet”, është shprehur ministri Hoxhaj në Twitter. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë