Loading…

Hoxhaj më ftesë të Sekretarit amerikan, në takimin vjetor anti ISIS

  • 21/03/2017 | 22:41

Hoxhaj më ftesë të Sekretarit amerikan, në takimin vjetor anti ISIS

Ministri i Punëve të Jashtme, Enevr Hoxhaj, do të udhëtojë për në Washington për të marrë pjesë në takimin vjetor global anti ISIS. Hoxhaj në këtë shkon më ftesë të Sekretarit Tiellerson.


Në takimin anti ISIS që do te mbahet në Washington, do të marrë pjesë edhe ministri i Punëve të Jashtme Enver Hoxhaj. Ai në SHBA do të udhëtojë me ftesë të sekretarit Tiellerson.Taskimi anti ISIS do të mbahet nesër. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë