Loading…

Aksident i rëndë në Viti (Foto)

  • 28/07/2017 | 17:59

Aksident i rëndë në Viti (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Pozheran të komunës së Vitisë.


Vetura e tipit “Golf” ka dalë jashtë rrugës dhe sipas fotografive shihet që vetura ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Nuk dihet nëse ka apo jo, të lënduar:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë