Loading…

Bearti postoi një foto me Tean në nëntor dhe askush nuk e kuptoi

  • 30/01/2021 | 13:50

Bearti postoi një foto me Tean në nëntor dhe askush nuk e kuptoi

Bearti duket se që prej disa muajve kishte treguar indirekt se është bashkë me Tean.


Tea dhe Bearti tash e sa kohë ishin përfolur për një lidhje të mundshme në fshehtësi, ani pse Tea ishte deklaruar se është me Andin.

Por, fotografitë që u publikuan dje e vërtetuan gjithë atë që e kishte thënë edhe ish-konkurrentja, Shqipe Hysenaj.

Madje, vet Bearti me një video sqaruese e konfirmon se ata janë në lidhje dhe se dashuria e tyre është mëe bukura e të gjitha dashurive.

Por, duket se në nëntor të vitit që e lamë pas kishte publikuar një foto me Tean, të cilës ia kishte fshehur fytyrën.

“Ndonjëherë ju duhet të luani rolin e një budallai, të mashtroni budallanë që mendon se ju mashtrojnë”, ishte mbishkrimi që ai ia kishte lënë fotos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë