Loading…

Humb 15 vjeçarja në Fushë Kosovë, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

  • 02/03/2019 | 22:05

Humb 15 vjeçarja në Fushë Kosovë, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

Jetmire Ahmeti, 15-vjeçarja nga Fushë Kosova, ka disa ditë që është humbur.


Familjarët kanë bërë të ditur se ajo ka dal nga shtëpia që nga data 28 shkurt, në ora 15:00.

Të njëjtit apelojnë gjithë qytetarët e Kosovës se në rast e shohin të lajmërojnë në numrat: 043869216 / 044 405564.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë