Loading…

Humb jetën një person në Pejë

  • 30/09/2021 | 09:30

Humb jetën një person në Pejë

Një person ka humbur mëngjesin e së mërkurës në Pejë.

Policia ka bërë të ditur se humbjen e jetës së viktimës e ka konstatuar mjeku, ndërkaq me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti është iniciuar si “hetim i v dekjes”.

“Pejë 29.09.2021  – 08:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë. Humbjen e viktimës ka konstatuar mjeku. Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë relevante. Me urdhër të prokurorit, viktima dërgohet ne IML për obduksion”, ka bërë të ditur policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë