Loading…

Humb jetën një person që po trajtohej në QKUK

  • 04/12/2021 | 08:30

Humb jetën një person që po trajtohej në QKUK

Një person ka humbur jetën derisa ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan Gazeta Metro. 


Gjatë ditës së djeshme rreth orës 21:20, është raportuar se ka vdekur viktima mashkull kosovar, i cili ishte duke u trajtuar ne QKUK.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Policia nuk ka dhënë detaje më shumë.

Metro do të ju mbajë të informuar me rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë