Loading…

Humb katërvjeçari në Mramor

  • 15/03/2017 | 22:34

Humb katërvjeçari në Mramor

Një djalosh katërvjeçar, Erion Gashi, mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 17:00 është larguar nga shtëpia e tij në fshatin Mramor.


Katërvjeçari në kohën kur ka humbur kishte të veshur trenerka të katërta dhe xhemper të së njëjtës ngjyrë.

Lusim të gjithë që mund të kenë informata rreth lokacionit të Erion Gashit të lajmërohen në numrin 00 377 44 296 252.

Njoftimi  është bërë nga Klan Kosova.

femiu

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë