Loading…

Humbi jetën aksidentalisht në shesh xhirimi: Flet babai i kameramanes

  • 25/10/2021 | 15:22

Humbi jetën aksidentalisht në shesh xhirimi: Flet babai i kameramanes

Babai i kameramanes së vrarë Halyna Hutchins, Anatoly Androsovich, foli për herë të parë pas tragjedisë që tronditi botën e filmit mëngjesin e së premtes.


Androsovic tha se ai dhe familja e tij janë të shkatërruar nga tragjedia e tmerrshme që ka ndodhur, por që nuk e fajësojnë aktorin Alec Baldwin.

“Ende nuk mund ta besojmë që Halina ka vdekur. Nëna e saj do të çmendet nga mërzia. Megjithatë, unë nuk ia hedh fajin aktorit Alec Baldwin. Përgjegjësia është mbi stafin që merret me pajisjet dhe armët – tha babai i të ndjerit, duke shtuar se Baldwin ishte në kontakt me burrin e Halyna, Matthew.

Anatolij aktualisht është duke luftuar për të fluturuar në SHBA me gruan e tij Olga dhe vajzën Svetlana për të ngushëlluar nipin e tij, djalin e Halinës , Andros.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë