Loading…

Humbni peshë me këtë pije që përgatitet lehtë

  • 23/11/2022 | 15:26

Humbni peshë me këtë pije që përgatitet lehtë

Dëshironi t’i humbni kilogramët e tepërt, por palestra nuk është gjëja e parë që ju vjen në mendje. Për t’i lehtësuar gjërat për të gjithë personat “dembelë”, ekspertët kanë prezantuar një pije krejtësisht natyrale e cila ju ndihmon të humbni peshë.


Kjo pije, sipas ekspertëve, i djegë qindra kalori sepse e shpejton metabolizmin dhe rrjedhimisht kontribuon në procesin e humbjes së peshës.

Përbërësit:

– 2 lugë çaji mjaltë

– 1 lugë çaji kanellë

– 1 gotë ujë (235 ml)

Përgatitja:

Vlojeni ujin dhe pastaj shtojeni kanellën dhe mjaltin. Mbulojeni dhe lëreni ashtu deri sa të ftohet pak, por duhet të jetë mjaftueshëm e vaktë sa për ta pirë./mapo

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë