Loading…

Huqja e madhe e Remzije Osmanit, Kuvendin e Kosovës e përzien me dike tjetër

  • 25/03/2020 | 21:19

Huqja e madhe e Remzije Osmanit, Kuvendin e Kosovës e përzien me dike tjetër

Kuvendi i Republikës së Kosovës po mban seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti.


Kundër kësaj seance janë shprehur edhe disa prej emrave të njohur, të cilët e konsiderojnë veprim të papranueshëm në këtë periudhë në të cilën po kalon vendi.

Këngëtarja Remzie Osmani, me anë të një postimi në Instagram,ka kritikuar politikanët të cilët nuk po merren fare me panedeminë koronavirus, transmeton Zëri.info

“Aman mos e permendni coronavirusin se nuk e keni gajlen e virusit ju. Na moret ne qafe mjer populli”, ka shkruar ajo.

Por në vend se të publikonte fotografinë e Kuvendit të Kosovës, këngëtarja e muzikës popullore duket se e ka shkarkuar një fotografi në internet të parlamentit grek, duke e ngatrruar me atë të Kuvendit të Kosovës. Kjo bën me dyshu nëse Remzie Osmani ka qenë vërtet duke ndjekur seancën e Kuvendit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë