Loading…
Huqja ‘epike’ e penalltisë: E ekzekuton një bashkëkombas yni |VIDEO
  • 14/03/2019 | 11:57

Huqja ‘epike’ e penalltisë: E ekzekuton një bashkëkombas yni |VIDEO

Mediet po e quajnë ‘penallti epike’ apo ‘penalltia më e keqe’ dhe e ka huqur një bashkëkombas yni, transmeton Gazeta Metro.


Mesfushori i Swanse Bersant Celina, me prejardhje nga Prizreni, ka huqur penalltinë në ndeshjen e humbur me West Brom (3:)) të mërkurën në mbrëmje.

Se a i meriton këto epitete. gjykojeni vetë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë