Loading…

‘Hyjnesha në Fron’ fton filmbërësit të aplikojnë me filmat e tyre

  • 28/02/2017 | 16:48

‘Hyjnesha në Fron’ fton filmbërësit të aplikojnë me filmat e tyre

“Hyjnesha në Fron” fton të gjithë producentët dhe regjisorët të aplikojnë për pranimin e filmave në edicionin e 10-të.


Festivali i Filmit “Hyjnesha në Fron” njëherazi i renditur nga “Filmfreeway ” në 100 festivalet më të mira të cilësuara ndër festivalet botërore , tanimë ka hapur portalet për pranimin e aplikimit të filmave për Edicionin e tij të 10-të .

16996243_1831289783809688_8740508049001530197_n
Ftojmë të gjithë filmbërësit të aplikojnë me filmat e tyre përmes :
www.filmfreeway.com/ Hyjnesha Ne Fron
www.withoutabox.com apo të  kontaktojnë me pyetje në email adresën : [email protected] /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë