Loading…
“Hyrem” del pa grim, e pabesueshme si duket
  • 10/07/2018 | 14:11

“Hyrem” del pa grim, e pabesueshme si duket

Meryem Uzerli është aktorja turke mjaft e njohur për publikun shqiptar.


Ajo njihet për rolin e saj të Hyremit ne serialin për Sulltan Sylejmanin e Perandorisë Otomane, transmeton gazetametro.net

Aktorja ka publikuar foto ku shihet pa grim fare në fytyrë.

Ajo ka publikuar këto foto në rrjetin social, Instagram. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë