Loading…
Hyrem dhe vajza e saj dëgjojnë këngën e Noizyt
  • 14/09/2018 | 19:48

Hyrem dhe vajza e saj dëgjojnë këngën e Noizyt

Reperi shqiptar po dëgjohet edhe jashtë kufijve.


Ajo njihet tek ne si “Sulltanesh Hyrrem”, nga roli i saj në serialin shumë të shikuar, ‘Sulltani i Madhërishëm”.

Kështu, aktorja Meryem Muzerli është ndër aktoret turke më të dashura për shqiptarët, shkruan Gazeta Express.

E ndërsa ajo është e martuar me një shqiptar, duket se edhe Meryem e ka për qejf edhe kulturën e muzikën shqiptare.

Ajo shihet në një video të publikuar me vajzën, teksa po argëtohen me këngën hit të reperit Noizy me Raf Camorra, “Toto”

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë