Loading…

Hyri me armë në barnatore dhe grabiti 200 euro

  • 08/10/2021 | 09:37

Hyri me armë në barnatore dhe grabiti 200 euro

Një person i armatosur ka vjedhur 200 euro nga arka e një farmacie në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, derisa viktima femër kosovare ishte duke punuar, aty ka hyrë i dyshuari dhe duke kanosur viktimën, ka kryer vjedhjen dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Rasti nën hetime nga njësitet relevante.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë