Loading…
Hyri në stacion dhe sulmoi policinë, vritet 29 vjeçari në Spanjë
  • 20/08/2018 | 10:17

Hyri në stacion dhe sulmoi policinë, vritet 29 vjeçari në Spanjë

Gjatë mëngjesit të sotëm në Spanjë ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku një person është qëlluar nga policia pasi tentoi t’i qëllojë me thikë këa të fundit, transmeton gazetametro.net


Personi ka hyrë pak para orës 5 në stacionin e policisë në Cornella, duke bërtitur ‘’Allahu Ekbar’’ dhe ka tentuar t’i sulmojë policët.

Ndërsa, ai është vrarë nga policia dhe raportohet se ka qenë me origjinë algjeriane. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë