Loading…

Hyrje të reja sonte në shtëpinë e ‘BB VIP’, kjo fotografi zbulon emrat

  • 21/01/2022 | 16:00

Hyrje të reja sonte në shtëpinë e ‘BB VIP’, kjo fotografi zbulon emrat

Formati “Big Brother VIP” është kthyer në reality show më të ndjekur të momentit për shkak se banorët e shtëpisë janë personazhe publikë.


Ndërsa ka mbetur edhe pak nga finalja e madhe, ende mbetet e paqartë nëse shtëpisë më të famshme në Shqipëri do t’i bashkohen banorë të rinj.

Ermal Mamaqi ka bërë sërish një postim dukengritur dyshimet se ai mund të bëhet sot pjesë e këtij ‘reality show’.

Përkrah një fotografie me moderatoren Arbana Osmani dhe Drini Zeqo Ermali paralajmëron futjen në Big Brother VIP.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë