Loading…

Hysaj e tepron pas këtij gjesti me Rrahmanin

  • 11/02/2021 | 10:34

Hysaj e tepron pas këtij gjesti me Rrahmanin

Hysaj e tepron me Rrahmanin, çfarë po ndodh mes shqiptarëve të Napolit?

Elseid Hysaj ka bërë një veprim aspak të mirë ndaj Amir Rrahmanit.

Ky veprim i mbrojtësit shqiptar është bërë viral në rrjetet sociale, derisa nuk është pritur mirë nga fansat që e fajësojnë atë për sjelljen ndaj Rrahmanit.

Në ndeshjen që Napoli humbi 3-1 nga Atalanta për t’u eliminuar nga Kupa, Hysaj u zëvendësua në fund të pjesës së parë për shkak të disa shqetësimeve.

Por, teksa dilte nga fusha, ai nuk ia zgjati dorën Amirit, pasi ky i fundit u mundua ta bëjë një gjë të tillë, raporton Gazeta Express.

https://www.youtube.com/watch?v=FLAqLDAwftE

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë