Loading…

Hyseni i LDK’së: Llapjanët nuk e meritojnë një fushatë të ulët, nuk do merremi me Bulliqin

  • 21/10/2021 | 22:24

Hyseni i LDK’së: Llapjanët nuk e meritojnë një fushatë të ulët, nuk do merremi me Bulliqin

Kandidati nga radhët e LDK’së  për kryetar të Podujevës, Ekrem Hyseni sërish ka folur për akuzat e Shpejtim Bulliqit drejtuar strukturave të LDK’së në Podujevë.


Ai ka përsëritur se akuzat e Bulliqit për blerje votash nuk është e vërtetë.

Madje Hyseni ka thënë se nuk do të merren me Bulliqin në këtë fushatë.

“Unë isha kundër postimit sepse unë kam vendosur të mos merrem me asnjë njeri, nuk ekzitojn ata, ekziton vetëm qytetari. E bëmë atë. Unë jam e sigurt që LDK blerjen nuk e bën sepse është ekip e re. Fillimisht ajo që u prezantua nuk është e vërtetë, ne kemi fokus qytetarin, jo Shpejtim Bulliqin me të nuk do të merremi hic. Llapjanët nuk e meritojnë një fushatë të ulët.”, tha Hyseni në kanal 10

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë