Loading…

Hyseni: Kush i bashkohet organizatave terroriste është idiot (Video)

  • 28/02/2017 | 22:55

Hyseni: Kush i bashkohet organizatave terroriste është idiot (Video)

Për ekstremizmin e dhunshëm u debatua edhe në një konferencë që u organizua në Prishtinë.


Ministri i brendshëm, Skënder Hyseni ua dha epitetin e idiotit atyre që bëhen pjesë e organizatave terroriste, njofton Klan Kosova.

“Nuk guxojnë të lejojmë që një grusht, më falni për gjuhën e ashpër, idiotësh, të na nëpërkëmbin këtë që është vlerë e jona”, u shpreh Hyseni.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë: /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë