Loading…

Hyseni tregon më në fund se çfarë i tha Hotit në vesh gjatë takimit me Trumpin

  • 02/03/2021 | 22:27

Hyseni tregon më në fund se çfarë i tha Hotit në vesh gjatë takimit me Trumpin

Një fotografi në Zyrën Ovale të Shtëpisë së Bardhë ku Skender Hyseni shihet duke i thënë diçka në vesh kryeministrit Avdullah Hoti gjatë nënshkrimit të marrëveshjes me presidentin amerikan Donald Trump u bë virale. Nuk mungoi as humori.

Hyseni, që tha se ka qeshur shumë me komentet kreative që janë bërë lidhur me këtë fotografi, tregoi në Rubikon të Klan Kosovës se çka i tha me të vërtetë në vesh shefit të tij.

“Kam lexuar edhe komente shumë dhe t’iu them të drejtën me shpirt kam qesh me shumë nga komentet që janë bërë në atë fotografi”.

“Më duket se ka qenë momenti adekuat kur unë mendoja që kryeministri [Avdullah] Hoti duhej t’i bënte një ftesë presidentit amerikan, Donald Trump, për vizitë në Kosovë dhe ia kam thënë këtë. E ka bërë më vonë këtë. Pasi është kryer ceremonia e nënshkrimit, kryeministri Avdullah Hoti e ka ftuar presidentin Donald Trump që ta vizitojë Kosovën”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë