Loading…

I abortoi gruaja në QKUK, eskalon pjesëtari i FSK’së duke shkaktuar dëme në spital

  • 11/06/2021 | 08:45

I abortoi gruaja në QKUK, eskalon pjesëtari i FSK’së duke shkaktuar dëme në spital

Një pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës ka dëmtuar dje derën e një dhome të pacientëve në QKUK.


Burimet e Sinjalit brenda Prokurorisë në Prishtinë njoftojnë se rastin në Polici e ka denoncuar punëtori i sigurimit të këtij institucioni shëndetësor.

Sipas këtyre burimeve, pjesëtari i FSK-së, pas abortimit të bashkëshortes së tij, në shenjë pakënaqësie ka dëmtuar derën e dhomës dhe mbajtësen e dezinfektuesit.

Lidhur me këtë ngjarje, të njëjtat burime bëjnë me dije se pjesëtari i FSK-së është intervistuar dhe është hapur rasti ndaj tij si “dëmtim prone”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë