Loading…

I bëri prindërit për spital, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

  • 24/11/2022 | 12:52

I bëri prindërit për spital, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

Policia e Kosovës njofton se një person nga qyteti i Prizrenit ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe babait të tij. Pas kësaj ngjarje i dyshuari është arrestuar si dhe viktimat janë dërguar për tretman mjekësor, shkruan Gazeta Metro.


Një person është arrestuar në qytetin e Prizrenit, për arsye se kishte ushtruar dhunë ndaj prindërve të tij. Policia njofton se viktimat janë dërguar në Spital për trajtim mjekësor.

”Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Viktimave u është ofruar tretman mjekësor ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, ka bërë të ditur policia.

I dyshuari është dërguar në mbajtje pas vendimit të prokurorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë