Loading…
I bukur dhe me muskuj: Ky është stërnipi i Skënderbeut
  • 13/03/2019 | 22:00

I bukur dhe me muskuj: Ky është stërnipi i Skënderbeut

Të gjithë e mbajmë mend stërmbesën e Skënderbeut, bukuroshen Sophie Kastrioti, e cila ka folur disa herë për mediat. Por tani më bukuroshja na ka njohur me një tjetër pasardhës të Skënderbeut, me vëllai e saj të vogël, Benjamin Kastriotin.


Me anë të një postimi në llogarinë e saj “Instagram”, ajo na tregon se Benjamini feston 20-vjetorin:

Ende nuk e di se nga t’ia filloj. Gëzuar 20-vjetorin e lindjes për vëllain tim të vogël. Të dua çdo ditë e më shumë. Je bërë një djalë i rritur dhe i respektueshëm dhe babai do ishte shumë krenar me ty. Faleminderit që më dëgjon edhe nëse nuk e ke mendjen aty. Faleminderit që je aty për mua dhe bëhesh dikush tek i cili mund të mbështetem. Jam shumë me fat që të të quaj vëllain tim të vogël.

Siç shihet edhe në profilin e Benjamin Kastrioti, ai duket një djalë shumë simpatik dhe që kujdeset për fizikun e tij duke frekuentuar rregullisht palestrën./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë