Loading…
I caktohet denimi gjakovarit që therri dy persona në një kafiteri
  • 19/02/2019 | 16:34

I caktohet denimi gjakovarit që therri dy persona në një kafiteri

Gjykata Themelore në Gjakvoë ka apovuar kërkesën e Prokurorisë Themlorë, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve, A.B, kjo pasi ka therur dy persona me thikë, transmeton Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur më 17 shkurt 2019, rreth orës 16:00 në ambientet e një kafiterie në Gjakovë, ku A.B. ka sulmuar D.Sh., duke e goditur një herë me thikë në pjesën e nënsqetullës e më pas, rreth orës 17:15 minuta në oborrin e shkollës së muzikës “Prenk Jakova” i shkakton lëndime të rënda trupore personit tjetër B.D., duke e goditur me thikë një herë nënsqetull dhe një herë në shpinë.

Personat e goditur me thikë i janë nënshtruar trajtimit mjekësor.

Personat e goditur me thikë i janë nënshtruar trajtimit mjekësor./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë