Loading…

I çmendur pas saj: Kjo është dhurata super e shtrenjtë që Usta ia bëri Gentës

  • 20/05/2021 | 20:08

I çmendur pas saj: Kjo është dhurata super e shtrenjtë që Usta ia bëri Gentës

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.


Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private. Ajo ka kohë është në lidhje me biznesmenin nga Turqia.

Çifti shfaqen pothuajse çdo ditë në praninë e njëri-tjetrit, e nuk mungojnë as surprizat e dedikimet romantike që i bëjnë publike edhe në rrjete sociale.

Së fundi është Usta, ai që ka publikuar në Instastory një fotografi, ku shihen duart e tyre sipër një buqete me trëndafila dhe shihen të dy me orë luksoze “Rolex”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë